PetBurada

Ücretsiz Alışveriş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 51.5 MB
  • Version 9.1
  • Dil TR / EN
  • Firma Akvet Veterinerlik
iOS işletim sistemi bulunan cihazlarınıza PetBurada uygulaması indirerek istediğiniz pet shop alışverişinde bulunabilirsiniz.

Evcil hayvan sahibi olmak gönüllülük istiyor.Bir hayvan sahibi olmak hayvanın beslenmesi, bakımı ve iyi vakit geçirmesi gibi çeşitli sorumlulukları beraberinde getiriyor.  Kedi, köpek, kuş, balık ya da diğer evcil hayvan türlerinden biri olabilir hiç farketmez hepsi için eşit derecedesorumluluk biliciyle hareket edilmesi gerektiğinden bu uygulamayla tanışmanızı öneririm. Birçok değişik gruplarda yüzlerce ürünü hizmetinize sunar. Evcil hayvanınızın türüne göre ihtiyaçları da değişiyor fakat uygulamanın yelpazesi geniş . PetBurada uygulaması mama, ödül, oyuncak, sağlık ve bakım ürünleri,hayvan giysileri ve hayvanınızın aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacını kalite standartlarında ekonomik  fiyatlarla size sunuyor.

 Küçük ev arkadaşınızın sevdiği ürünleri sizden başkası bilemez uygulama size seçmede kolaylık sağlıyor.  PetBurada uygulamasında dikkat edeceğiniz bir noktada budur. iPhone ve iPad cihazlarınıza  ücretsiz indirdiğiniz bu uygulama sayesinde yaptığınız alışverişlerde size özel kampanyalar ve indirimlerde sunulacak bunlardan da yararlanabilirsiniz. İOS işletimli cihazların ve PetBurada uygulamasının size ortak sunduğu bu fırsatı kullanarak alışveriş yapmayı tercih ederseniz alışveriş sizin için oldukça kolaylaşacak.

Daha Fazla Göster
PetBurada indir
DİĞER SÜRÜMLER